İçeriğe geç

Borç Para Bulma Duası

Ülkemizde iş bulmak gittikçe zorlaştı. İş bulunsa dahi evde tek çalışan olduğu zaman, kazanılan para hiçbir zaman yetişememektedir. Böyle bir durumda sizin elinizden gelen bir şey olmadığı için yapmanız gereken tek şey yaratıcıdan yardım istemektir. Allah her konuda kullarına yardım eden, merhamet edendir. Bu nedenle böyle bir durumda elinizden bir şey gelmediği için duaya başvurmanız önemlidir. Kazandığı parayı yetirebilmeniz için de dua edebilirsiniz. Tüm bunlar Rabbimizin bizlere sunduğu mucizevi güçlerdir. Eğer elinizden geldiği kadar çalıştıysanız ve kazancınızı yetiremediyseniz; acilen toplu paraya ihtiyaç duyuyorsanız ve kimseden bu konuda borç bulamadıysanız da Allah’a sığınabilirsiniz.


Dualar deryası : Borç Ödeme Duaları


Ummadığınız kişilerden, ummadığınız zamanlarda, ummadığınız miktarlarda borç para bulabilmeniz ancak Allah’ın isteği ile mümkündür. Bu da sizlerin içten ettiğiniz dualar yardımı ile olur. Bu nedenle içten ettiğiniz dualar dışında bazı kabulleri de bilmeniz gerekmektedir.

Acilen borç paraya ihtiyaç duyduğunuz da etmeniz gereken dua, rızık dualarıdır. Bu dualar sayesinde rızkınız artar, kazancınız çoğalır. Bu nedenle de borç para bulmanız da kolaylaşır. Bu dualara bir örnek vererek, ne demek istediğimizi açıklayalım.

Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu ve huvel kavîyyul azîz. Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah. Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn. Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz. Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah. Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn.

Bu dua bir rızık duasıdır ve 1 hafta süre ile okunduğunda rızık arttırmanıza olanak verir ve beklemediğiniz yerden sizlere borç para gelir. Sizler temiz bir kalp ile içten şekilde dua ettiğiniz takdirde Allah sizlerin bu duasına cevap verecektir.

Birbirimize DUA edip AMİN ile icabet edelim.
Tarih:Blog

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir